Činnost ukončena

seznamovaci-poradna

Připadám si velmi neatraktivní, dívky samy se na mne příliš neusmívají a já se nepřinutím, abych je oslovil.
(Libor H.z Mělníka)

Pro každého muže je vysoce náročné oslovit ženu, která se mu právě líbí. Je-li ovšem Váš ostych skutečně nepřekonatelný, navštivte naši seznamovací agenturu, kde teprve vyhodnotíme, zda jste či nejste atraktivní a kde Vám domluvíme schůzku s dívkou, kterou si vyberete, nebo kterou Vám sami vybereme. Nejste-li totiž skutečně schopen překonat ostych při oslovení, vystavujete se nebezpečí, že se spokojíte se ženou která by mohla být pro Vás nežádoucí, nebo dokonce nebezpečná.
Je mi 36 let a až dosud jsem měl v seznamování vyloženou smůlu. Neumím si namluvit pořádnou ženu a tak zvažuji nějakou seznamku.
(Milan Z. z Českých Budějovic)

Počítejte s tím, že možnosti normálního nezprostředkovaného seznámení jsou malé. Není kde se seznamovat a mimoto někteří muži nezvládnou celý ten namlouvací proces. Připadá jim trapný. Seznamovací agentura Vám poskytne možnosti poměrně velkého výběru a odpadne Vám ono obvykle náročné oslovení cizí ženy kdekoliv na veřejnosti. A dodávám, že zprostředkované seznámení je tu od dávných věků. Dohazovači a dohazovačky existovali už ve 14.století.
Moji dosavadní partneři se nedokázali smířit s tím, že mám noční služby. Je mi 27 let a potřebuji získat v tomto ohledu tolerantního manžela.
(MUDr. Hana M. z Karlových Varů)

Prostřednictvím seznamovací agentur máte daleko větší šanci získat známost s mužem, který bude Vaše noční služby tolerovat, nežli nezprostředkovaným nahodilým seznámením. Můžete totiž toleranci nočních služeb uvést v dotazníku agentury jako podmínku vztahu. Ve spektru nápadníků se Vám pak objeví jen muži srozumění s Vaší podmínkou. Mimochodem u lékařek je tolerance nočích služeb velmi závažným úskalím jejich vztahů. protože muž jen lehce náchylný k žárlivosti se s nočními službami nesmíří. A doporučuji Vám, abyste svoji lékařskou kariéru neobětovala žárlivému muži.
Pokud půjdu na schůzku s případně vybraným partnerem, nedokáži si představit jak se zachovám, nebude-li se mi líbit.
(Milena K z Prahy)

Informujeme klienty naší agentury, aby jejich první schůzka netrvala déle jak tři čtvrtě hodiny. Máme dokonce ověřeno, že první schůzka by neměla trvat déle i v případě, že se oba partneři sobě na první pohled zalíbí. Zcela jistě vydržíte posedět tuto dobu s kýmkoliv a popovídat si. Jako žena ovšem počítejte s tím, že muž se Vám vlastně zalíbí až po určité době, kdy ho blíže poznáte. Nevybíráte přeci muže podle krásy jeho tváře a těla. Takto vybírá muž ženu ale ne naopak.
Žiji jako starý mládenec a slyšel jsem, že to vede k různým psychickým problémům, dokonce k alkoholismu.
(Jindřich K. z Prahy)

Staromládenectví nevede vůbec ani k psychickým problémům ani k alkoholismu. Jenomže jen 15% mužů ho zvládne. Nejde jem o to, že by snad muž potřeboval hospodyni, anebo ženu pro sex, ale potřebuje mít ženu jako životní družku. Veřejnost žije v záludném omylu, že samotu nezvládne žena. Ženě obvykle stačí její děti, vnuci a vnoučata, muži nikoliv. Nepatříte-li k oné patnáctiprocentní skupině starých mládenců, využijte seznamovací agentury, pomůže Vám. A počítejte s tím, že spolu nemusíte ani bydlet, můžete si ponechat vlastní byty a jen se pravidelně scházet.
Na seznamování jednoduše nemám čas. Mám podnik, který mne zaměstnává někdy až do noci. Najdu u Vás partnerku, která mi to bude trpět?
(Petr D. z Mostu)

Kde jinde? V databázi naší seznamovací agentury máme dostatek žen, které odmítají bývalé konzervativní manželství a nestojí o každodenní soužití. Buď jde rovněž o podnikatelky, nebo manažerky. Ale máme také ženy, které jsou ochotny nedělat kariéru a věnovat se více domácnosti a rodině. Stačí, abyste v našem dotazníku uvedl, jak jste zaneprázdněný a trval na tom, že Vaše žena musí toto zaneprázdnění respektovat. A mimochodem dvoukariérového manželství se nemusíte obávat. Je dokonce méně problematické, než klasické jednokariérové.
Jsem naprosto zaneprázdněný svým podnikem a nemám opravdu čas si najít vhodnou ženu. Obávám se ale, zda se u Vás nehlásí jen druhořadé ženy.
(Karel V. z Prahy)

Vaše obavy jsou liché. I krásné a bohaté ženy si stěžují, že nemohou najít vhodného muže. Není totiž kde. Možnosti seznámení jsou malé, a to se netýká jen naší republiky, ale je to globální civilizační problém. Zprostředkovací agentury jsou od osmdesátých let minulého století vyhledávány čím dále tím častěji. Naše agentura přijímá jen svobodné, rozvedené nebo ovdovělé klinety, takže evidujeme jen zájemce o vážné trvalé vztahy. Zaručujeme Vám dostatečně velký počet žen k výběru.
Po rozvodu mi byla soudem svěřena do péče dvojčata ve věku 15 let. Jakou mám šanci, že najdu vhodnou partnerku prostřednictvím Vaší seznamovací agentury? Jsem dobře ekonomicky zajištěn.
(Pavel J. z Berouna)

Vaše šance jsou značné. Jednak muži Vašeho věku jsou ceněni v každé seznamovací agentuře, jednak děti zdaleka ženám nevadí tolik jak se obvykle soudí. Zprostředkujeme-li Vám seznámení se ženou, jíž se zalíbíte, pak i žena, která chtěla bezdětného partnera, změní názor. A je jen otázkou určité obratnosti, abyste obě své děti začlenil do budoucího svazku. Nechápejte svá dvojčata jako hendikep, zbytečně by Vám to snižovalo Vaše mužské sebevědomí.
Je mi 66 let, před 9 lety jsem ovdověl a moji známí mi dohazují ženy, jimž jde výhradně o můj majetek. Jaké jsou moje šance v seznamovací agentuře?
(Ing. Josef L. Ústí nad Labem)

Jsou každopádně větší, než být odkázán na známosti doporučované přáteli. Jste- li dokonce movitý muž, bude Váš výběr rozšířen o přiměřenou a třeba i nemovitou ženu. Prostřednictvím videoseznamky GRAND si můžete dokonce vybrat partnerku podle krátkého videoklipu. Máme dokonce zkušenost, že ženy, které jsou pro Vás svým věkem vhodné (50-60 let) bývají ochotné se za Vámi i přistěhovat. A nevěřte tomu, že partneři Vašeho věku si na sebe hůře zvykají. Je tomu právě naopak.