Seznamovací taneční akce

Seznamování - Výběr partnera

Zahlédl jsem inzerát na seznamovací taneční akci. Mohu na takové akci najít partnera na celý život a pořádá vaše agentura podobné akce?

Tomáš K., Jihlava

mgr-oto-kronrad

Výhodou seznamovacích taneční akcí je, že se těchto akcí účastní lidé, kteří se chtějí cíleně seznámit s vhodným potenciálním partnerem. Jsou určeny pro všechny věkové kategorie. To je ale současně i jejich určitou nevýhodou, protože lidé toužící po vážném seznámení si chtějí najít i věkově optimálně vyhovujícího partnera a při omezením okruhu zájemců, které může libovolná seznamovací agentura organizačně na daný termín zajistit, je nutně i výběr omezen.

Představa, že na seznamovací taneční večery se budou sjíždět vyhovující potenciální partneři z půlky republiky, je zcela nereálná. Účast na takové taneční akci je zpravidla podmíněna vstupným, někdy i určitou konzumací, protože se koná v nějakém pohostinském zařízení a může pak vést ke značnému zklamání, jestliže člověk nalezne mezi 50-60 účastníky jen 4-5 věkově vyhovujících partnerů, z nichž mu při bližším seznámení při tanci není ani jeden sympatický. Může se také stát, že pokud byste se těchto akcí častěji účastnil, zjistil byste, že máte na výběr vlastně stále tytéž partnery. Máme zkušenosti, že úspěšnost seznámení na akcích tohoto typu je minimální, a proto je již nepořádáme.

(c) Oto Kronrád. GRAND® (1.9.2000), Deníky VLP (28.11.2015)