Partner pro frigidní ženu

Seznamování - Výběr partnera

Je mi 42 let a vím o tom, že jsem víceméně frigidní. Jsem po nedávném rozvodu a hledám partnera, který by se mnou nechtěl spát. Existuje vůbec takový?
Naďa L., Benešov

mgr-oto-kronradAsi Vás překvapím, ale partnerů, které hledáte, existují mračna. Pochopitelně zdaleka ne všichni se k tomu hlásí. Rozhodně jich je mnohem více, než si sama myslíte. Problém je totiž v tom, že Vy se s nimi buď nesetkáte, anebo to na nich na první pohled nepoznáte.

Seznamujete-li se nezprostředkovaně, například při nějakém posezení v kavárně nebo v restauraci, můžete i toto choulostivé téma "lehce naťuknout" a zjistit si, jak je na tom právě ten Váš partner. Při zprostředkovaném seznámení, tedy přes seznamovací agenturu, je to snazší. Do dotazníku například uveďte, že sex nevnímáte jako to nejdůležitější. Uvidíte, že pánové, kteří jsou na tom podobně, na to ihned zareagují a sami se Vám ozvou.

Přestože existuje mnoho mužů, kteří jsou potentní do vysokého věku, jakýmikoliv údaji o nich se ale nedejte mýlit. Odhaduji, že existuje nejméně 25 procent zcela normálních mužů, kteří po sexu příliš netouží. Jsou to zpravidla muži ve věku od asi 50 nebo 55 let výše, kteří partnerku, která je do sexu nebude nutit, spíše ocení. Tito muži o sex tolik neusilují, protože je svým způsobem trýzní. A navíc je trápí, že v něm často selhávají.

Všichni lidé se od sebe liší svoji sexuální touhou. Jsou takoví, kteří sex vyžadují aspoň jednou denně, ale i takoví, kteří sex nepreferují a stačí jim třeba jen jednou za měsíc. Jedinou správnou cestou je vybrat právě takového partnera, jehož sexuální touha je stejná nebo aspoň srovnatelná právě s tou Vaší.

(c) Oto Kronrád. GRAND®(19.7.2014), Deníky VLP (26.7.2014)