Jděte klidně o dům dál!

Seznamování - Výběr partnera

Mám-li oslovit ženu, která se mi líbí, všechno se mi v hrdle zadrhne a nevydám ze sebe jediné slovo. Ve svých 31 letech mám za sebou dva vztahy, ale vlastně se ženami, které se mi nikdy příliš nelíbily.
Richard L., Praha

mgr-oto-kronradMužský ostych je intenzivnější než dívčí stud. Upozorňuji Vás, že pokud ho nezlomíte kolem dvaceti let, později ho už nezdoláte. Zvláště pokud se u Vás dostaví „hrdelní spasmus“ neboli sevření. Nezbývá mne než dělat reklamního propagátora naší videoseznamky, která celé seznámení zařídí za Vás. Časy se mění a doba se zrychluje. Dnes i velmi pohledné ženy využívají služeb seznamovacích agentur, protože možnosti seznámit se takříkajíc „v terénu“ jsou velmi malé.

Obvykle Vám zbývá jako jediné namluvit si partnerku v práci anebo internetové seznamky. To ale nejsou ty nejlepší volby. Nezvládnutý ostych oslovit ženu přivedl již mnoho mužů do neštěstí, například do stavu, kdy je „pozřela“ hysterická žena.

Hlavně ženy při komunikaci nikdy příliš neproste. A ani se nedejte odradit. Buďte při svém vystupování rozhodnější, jako správní chlapi. Nejlepší je napřed upoutat pozornost ženy a brzy potom nasadit přímou metodu. Nechoďte nikdy dlouho kolem horké kaše. Pokud o Vás partnerka příliš nestojí, neztrácejte čas, ale „jdete klidně o dům dál“! Ta pravá se na Vás už jistě těší...

(c) Oto Kronrád. GRAND®(17.1.2015), Deníky VLP (24.1.2015)