Miliardáři v GRANDu

Seznamování - Odhodlání

Chtěla bych nalézt opravdu velmi bohatého partnera. Třeba nějakého miliardáře, který by vysvobodil mě, bezdětnou, šestadvacetiletou, prý atraktivní blondýnku. Představuji si, že bych si vzala nějakou půjčku, zaplatila si tu VIP seznamku, a on by to pak za mě všechno zaplatil, samozřejmě až bychom se více poznali. Mám u Vás nějakou šanci?
Karla T., Cheb

mgr-oto-kronradVážená slečno, rozhodně Vám nedoporučujeme si peníze půjčovat. A to pokud možno nikdy a nikde. Přesto si vždy vybírejte tu nejlepší službu, kterou si můžete dovolit. Dosud se u nás „pochlubilo“ již pět miliardářů, „běžné milionáře“ již dávno nepočítáme.

První náš miliardář je vášnivým sběratelem luxusních automobilu. V současné době jich má asi 150 a zdaleka tím nekončí.

Druhý miliardář nám, když se ho ptáme, jestli bude mít s sebou těch 50 000 korun na seznamku VIP, odpovídá, že si ráno vyzvedl půl miliónu v bance. Na dotaz, proč s sebou nosí tolik peněz, velmi překvapeně říká: „No přece, kdybych si chtěl něco koupit, ne?“

Třetího miliardáře, asi 29letého normálního kluka v džínách, byste si na ulici ani nevšimla. Je ale dědicem továren s ročním obratem téměř 5 miliard. 2 500 zaměstnanců mu prý nedělá problém, prostě to zvládá!

Čtvrtý miliardář naši klientku většinou pozve na nějakou dobrou večeři. Má to ale těžké, v Praze prý muže jíst jen ve čtyřech luxusních restauracích, v ostatních mu nechutná. A na kolik ho taková večere s partnerkou přijde? Je to prý asi tak dvakrát čtyři a půl tisíce za jídlo, dva tisíce za květinu pro partnerku, tisícovku za taxi, tisícovku dýško číšníkovi, takže asi tak na třináct tisíc korun. Jak vidíte, stravuje se velmi skromné. Je to přece miliardář! Nezapomeňme, že pro něj je třináct tisíc totéž jako třináct korun pro milionáře. A teď se přiznejte, nedali byste si i Vy, a to i v případě, že nejste milionáři, ale žijete tak říkajíc „na doraz“ nějakou dobrou luxusní večeři pro dva jen za třináct korun?

Pátý miliardář koupil jedné naší klientce k svátku po dvouměsíční známosti, malé, hezké auto, asi jen za 400 000 Kč. Té se naše služba, Seznamka VIP, rozhodně vyplatila! Bohužel se nám po téměř dvouleté známosti rozešli a obnovili si svoje registrace. Rozhodne mu ale ještě „pár korunek“, možná právě pro Vás, zbylo.

(c) Oto Kronrád. GRAND®(15.11.2014), Deníky VLP (22.11.2014)