Mamka a jen její Hanka

Seznamování - Odhodlání

Vždycky, když si někoho vyberu, maminka můj vztah s každým partnerem svým vystupováním zničí. Nevím, co mám dělat.
Petra K., Znojmo

mgr-oto-kronradPřed týdnem do naší seznamky GRAND přijela zajímavá dvojice. Maminka (asi 60 let, 160 cm, krátké blond vlasy), pracovně jí říkejme „Mamka“. A její dcera (35 let, pohledná, asi 180 cm vysoká, ale stejný holič, stejný účes), pracovně jí říkejme „Hanka“. Obě ženy stejné boty a asi deseticentimetrové podpatky. U Mamky podpatky bez problémů, u Hanky prušvih!

Objednána byla jen Hanka s tím, že je svobodná, bezdětná a ještě by chtěla založit rodinu a mít děti. Dosud prý na to neměla dost času, protože studovala angličtinu, pak žila v Anglii, kde si jí podle Mamky „ten lump nechtěl vzít“. A z těch 200 partnerů, které jsme Hance zdarma poslali, si podle Mamky Hanka nemůže vybrat!

Hanku jsme u nás ani nezaregistrovali, protože Mamka to neodsouhlasila a chce „být u toho“. Ona totiž nejlépe ví, kdo se pro Hanku hodí. Prý by to chtělo nějakého slušného a bohatého, nejlépe cizince a určitě vysokoškoláka a jedině VIP klienta, který měří nejméně 185 cm. Mamka nechtěla Hanku doslova ani pustit ke slovu. Když jsme se asi po hodinovém vysvětlování Hanky zeptali, jestli si přeje tu naši garantovanou registraci, prý si to musí ješte rozmyslet (přeloženo do češtiny „poradit se s Mamkou“). Hanka zjevně neměla dovoleno se bez přítomnosti Mamky s námi bavit, ani se nás na nic ptát. Ona totiž zjevně teprve bojuje s prvním obdobím Kronrádova spektra, tedy s odhodláním. Je to pro ní ale velká škoda, protože ani jedna z obou aktérek dnešního příběhu si neuvědomuje, že Hanka má již třetinu nebo dokonce polovinu svého života za sebou. A na vysněné děti maximálně několik málo let času!

Jste mladá žena, která je na tom podobně jako Hanka? A máte to štěstí, že je Vám do 35 let? Nechte si také od GRANDu zdarma zaslat výpis 200 partnerů a uvidíte, že „toho pravého“ si snadno najdete. Nebo se objednejte osobně do naší kanceláře. Ale rozhodně bez Mamky! Před Mamkou o svém partnerovi mluvte vždy jen hezky, v ničem ho nekritizujte a stůjte vždy na jeho straně! A když to trochu přeženu, Mamku se svým partnerem seznamte nejlépe až po svatbě a po dětech.

(c) Oto Kronrád. GRAND®(15.11.2014), Deníky VLP (22.11.2014)