Láska není brambora (2. díl)

Seznamování - Odhodlání

Chtěla jsem se zeptat, proč, přestože jsem se zúčastnila konkurzu na natáčení Vašeho pořadu „Láska není brambora“, se mi nikdo neozval. Mám ještě nějakou naději? Ráda bych se toho natáčení zúčastnila, nemám teď na Vaši seznamku dostatek peněz a nechci být již déle sama.
Eva K., Praha

mgr-oto-kronradMilá Evo, z Vaší MMSky na první pohled vidím, že jste bezpochyby nadprůměrně krásná žena. To, že si pan režisér Vít Olmer nevybral právě Vás jako vhodnou adeptku pro natáčení, si proto neberte příliš k srdci. Je pravdou, že hledal spíše výstřední typy žen, které by byly pro jeho záměr vhodné. Tedy ženy ne příliš „učebnicově krásné“, zato však komunikativní, vtipné a schopné vystupovat přirozeně před kamerou. Většina našich klientů by je asi odmítla. Ale i takové ženy u nás vždy snadno seznámíme.

Hlavní část pořadu se točila v Domě GRANDu již tuto středu. Vše proběhlo ve velmi přátelské atmosféře. Zde bych rád ještě jednou poděkoval celému štábu České televize. Zvláště pak režiséru Olmerovi, který jako „těžký profesionál“ s nadhledem vše ukočíroval, a jeho krásné a sympatické manželce Simoně Chytrové, která dostála svému jménu a do pořadu vnesla mnoho chytrých nápadů! Ne mohu opomenout ani veselého kameramana, inteligentního produkčního, jeho asistentku nebo
šikovného zvukaře, který vyhrál souboj s neposlušnou technikou, a další účastníky natáčení.

Teď už jen stačí sledovat , využívat cenové akce, které každý měsíc měníme. U nás najdete tolik partnerů, že nebudete vědět koho dřív. Seznamku dělám již 22 let. Mým cílem není zbohatnout, ale dělat lidi šťastnými. To dokazuje i to, že celý svůj honorář za natáčení (5000 Kč) jsem nechal zaslat „půl na půl“ na fondy Kuře a Paraple.

Právě díky České televizi jsem se při natáčení pořadu „Klíč“ pro postižené před mnoha lety seznámili s Mirkem Plzákem. Právě s ním jsme v knize „S kým dál...?“ položili základy grandologie. A tak, Mirku, jestli nás tam někde v nebi slyšíš: „Děkuji Ti za to, že jsi mi pomohl vytvořit GRAND. Děkuji za všechny šťastně seznámené páry – ‚přátele GRANDu‘. Děkuji i za jejich děti – ‚děti GRANDu‘, které by se bez nás nikdy nenarodily.“ Již se těším, až jim bude osmnáct a stanou se ‚klienty GRANDu‘. To je ten koloběh života a věřte mi, že nebude to za dlouho...

(c) Oto Kronrád. GRAND®(23.5.2015), Deníky VLP (30.5.2015)