Láska není brambora (1. díl)

Seznamování - Odhodlávání

Jsem z Prahy a nyní studuji pátým rokem VŠE v Praze. Slyšela jsem, že prý máte i možnost bezplatné registrace, nebo že jste dokonce za seznámení dávali i nějaké odměny. Je to pravda?
Eva K., Praha

mgr-oto-kronradAno, je. Nyní všem ženám do 35 let zasíláme přes SMS v rámci akce 14 tipů na seznámení s podrobnými údaji i s telefony zcela zdarma. Týká se to i Vás, pokud se s fotem zaregistrujete do GRANDu na .

Kromě toho právě nyní opět spolupracujeme s Českou televizí. A společně hledáme muže a ženy od 18 let pro natáčení průvodního dokumentárního filmu o seznamování s názvem LÁSKA NENÍ BRAMBORA. Tento hodinový dokument má všem přiblížit pohled historie a současnosti seznamování. Kromě klasických seznamek (kamenných i internetových), budou divákům představeny i ty nejmodernější seznamovací metody. Také budete mít možnost poprvé za 22 let naší existence navštívit jako diváci naši „seznamovací továrnu“. V pořadu se dozvíte, čeho až je možno díky nejmodernější počítačové a multimediální technice na poli seznamování v současnosti dosáhnout.

Film vzniká postupně a náhodně. V různých prostředích, seznamkách, na schůzkách nezadaných, přímo ve spolupráci s Českou televizí a i v režii toho nejpovolanějšího. Herce, scénáristy a hlavně známého režiséra Víta Olmera, takového „Pabla Picassa mezi režiséry“. A stejně nenápadně jako vznikl Picassův obraz „Alžírské ženy“,který je dnes mimochodem nejvzácnějším obrazem na světě. Pokuste se nám i všichni Vy nezadaní vytvořit svojí účastí skvost mezi Olmerovými dokumenty s netypickým a vpravdě originálním názvem.

Dosavadní Olmerovy počiny jsou úplná mistrovská díla, která se díky jeho talentu vždy odlišují od těch „běžných filmů“ a nutí nás všechny i desítky let po jejich zhlédnutí k zamyšlení a úvahám. Jeho tituly jako Páni kluci, Tankový prapor, Holka na zabití, Co je vám, doktore?, Jako jed, Bony a klid 1 a 2, Playgirls 1 a 2, ... se nikdy nezapomenou.

Přejete-li si zdarma se seznámit nebo se zúčastnit některého našeho natáčení, zaregistrujte se v našem dotazníku a současně zašlete na svoji „linku štěstí“ 777351111 jen SMS ve tvaru: JMÉNO PŘÍJMENÍ ADRESA VĚK VAŠE PŘÁNÍ.

(c) Oto Kronrád. GRAND®(9.5.2015), Deníky VLP (16.5.2015)