Kdy to mají pánové nejlepší?

Seznamování - Odhodlání

Je mi 28 let, jsem svobodný vysokoškolák, mám vlastní byt, říkají, že prý jsem pohledný, jsem sportovně založený, chodím rád do posilovny. Již pět let se mne ale nedaří nalézt tu pravou partnerku. Asi jsem už nějak rezignoval, protože ty neúspěšné pokusy mě začínají vyčerpávat. Nedělá mi problém s partnerkou navázat dialog, ale každá by chtěla být jen kamarádkou. Máte nějakou stručnou a jasnou radu?
Adam Z., Trutnov

mgr-oto-kronradTedy stručně: máte jedno „N“ a potřebujete jich deset! Že to není pořád ještě jasné? Dobrá, tedy trochu podrobněji.

Tím jedním „N“, které máte, je nezkušenost. Musíte současně studovat i trénovat. Tyto dvě činnosti ale musíte provádět rovnoměrně a v souladu. Stejně jako si nemůžete koupit permanentku do posilovny, číst si jen o tom, jak posilovat, a přitom do posilovny nechodit, nemůžete se ani bez zaškolení vypracovat na pořádného svalovce. To si spíš ublížíte na zdraví. A se seznamováním je to stejné. Vy při něm jen „trénujete“ svými neúspěšnými pokusy, ale studujete jen pomalu. Tak pomalu, že Vás to už ani nebaví.

Studium vlastní zkušeností je totiž únavné, a někdy i neefektivní. Například našemu slavnému Kristiánovi ze stejnojmenného filmu trvalo pěkných pár desítek let, než se vypracoval na borce, který „sbalí“ každou ženu od 18 do 100 let. A to i takovou krásku,
jakou byla tenkrát Adina Mandlová. Když to dokázal, mel už všech „deset N“, tedy něco zdánlivě „Nehmotného, Nenápadného, Nepředstavitelného, Nepředstíratelného, Nepředatelného, Nejúčinnějšího, Nedostižného, Nenahraditelného, Nedocenitelného a Nezaplatitelného“, tedy zkušenosti! Uměl již ženu pochválit, potěšit a úsměvem nebo lehkým dotykem lehce „nahodit“. To u nás už umějí skoro všichni pánové po padesátce, kteří k nám pravidelně přicházejí. Jim většinou už jen stačí se do naší seznamky zaregistrovat a mají tolik nabídek, že nevědí, kterou dřív oslovit! Vidíte, že nejen pro víno a starožitnosti platí to staré známé „čím starší, tím lepší“.

Nejen Vám, ale i všem nezadaným slečnám a ženám bychom ale doporučili některou ze služeb naší seznamky GRAND. Z pánu borce Kristiány a z žen šťastné Adiny děláme již přes 21 let. Máme zkušenosti, seznamování je naše každodenní práce, a tak seznámíme prakticky každého od 18 do 100 let.

(c) Oto Kronrád. GRAND®(8.11.2014), Deníky VLP (15.11.2014)