Jak sbalit milionáře?

Seznamování - Odhodlání

Nedávno jsem se seznámila s velice sympatickým partnerem, rozhodne „dolarovým milionářem“. Několikrát jsme se spolu sešli a asi týden poté, co se náš vztah překulil i v intimní setkávání, rozešel se se mnou krátkou a docela nevkusnou SMSkou. Nevím, co s tím mám dělat, pořád mám stále pocit, že ho miluji a nevím, jak se mám s tím vyrovnat?
Helga I., Vsetín

mgr-oto-kronradVaše zkušenost je zajímavá a snadno rozdělitelná do tří dílčích otázek:

1. Mám se vůbec seznamovat třeba i s „dolarovými milionáři“?
Proč ne? Zvlášť, když jsou sympatičtí a opakovaně o Vás projevují zájem. A věřte mi, že ani seznamování s nimi nebývá o mnoho těžší. Jen nesmíte na nic spěchat!

2. Je seznamování s bohatými v něčem specifické?
Rozhodně ano. Bohatí muži zpravidla často mívají, a pochopitelně i oprávněně, vyšší vlastní sebevědomí. A to na ženy většinou působí přitažlivě. Vzpomínám si, že asi před měsícem nás navštívila v kanceláři čtyřicetiletá, štíhlá, atraktivní zrzka, významná úřednice na jednom ministerstvu. Marně jsme jí doporučovali několik seriózních klientů, marně jsme jí říkali, že se na to nesmí spěchat. Nechala se okouzlit jednou luxusní večeři a galantním, přirozeným a nevtíravým vystupováním „svého boháče“. Již napodruhé se nechala k němu pozvat do luxusní, skleněné vily, popili skleničku vína a vyzkoušela si hned i jeho soukromou saunu. Bohužel nejen pro ní, ale i pro něj, se znovu již nesešli. Také napsal SMSku, že „nemá čas“. Nepřipomíná Vám to někoho?

3. Jak mám zapomenout na svého milionáře, kterého mám tak ráda a on o mě už nestojí?
Otázkou zůstává, jestli ho po několika málo setkáních opravdu milujete a jestli Vás jenom neštve, že jste byla pro tentokrát méně úspěšná než konkurentky? Nejsnáze na něj zapomenete, když najdete jiného, férového a třeba ani ne dolarového milionáře. Hledejte hlavně spolehlivého a hodného muže, který Vám bude oporou.

(c) Oto Kronrád, 6.12.2014. GRAND®(6.12.2014), Deníky VLP (13.12.2014)