Já umírám touhou, touhou mojí dlouhou

Seznamování - Odhodlávání

Nemáte tam taky pro mě nějakého šikovného dědečka? Já už jsem sama vdova přes deset let a stále se mi nedaří najít toho pravého partnera. Nemusí se sice hned ke mně stěhovat, ale nechci už být o Vánocích nebo na dovolené sama.
Zdeňka F., Praha

mgr-oto-kronradDnes Vám poradím, jak to udělat, abyste třeba jako paní Zdeňka také „neumírali touhou“. Touhou po svém protějšku sice doslova neumírá, ale rozhodně strádá mnoho slušných a hodných lidí, do kterých byste to nikdy ani neřekli!

O „umírání touhou“ zpívá i mistr Jan Vyčítal se skupinou Greenhorns ve své legendární písničce. Naposledy to bylo na krásném koncertě, 5. 5. 2015 na Kubánském náměstí na akci pořádané pod záštitou starostky Prahy 10 věnované 70. výročí osvobození Prahy. Tam Vám to byla šance na seznámení!

Právě Honza Vyčítal už přes 50 let rozdává štěstí všem, kteří potřebují, jak se říká „dobít baterky“. Je to i můj dlouholetý kamarád a geniální malíř formátu Josefa Lady. Také nadaný textař i zpěvák, a jak mu občas s úsměvem říkám, (i když si na to moc nepotrpí) „Dvorní malíř Grandu“! O tom se můžete přesvědčit buď na /magazin nebo se k nám objednat a reprodukce jeho obrazů si prohlédnout přímo na vlastní oči v jeho galerii při osobní návštěvě naší kanceláře v Domě Grandu!

Jak mi asi před týdnem na naší poslední schůzce s úsměvem řekl můj kolega, vynikající manželský poradce a grandolog PhDr. Petr Šmolka, CSc.: „Ti nezadaní si snad myslí, že se seznámí někde doma u kuchyňské linky!“ Obdivuji, jak s humorem a v jediné větě dokázal přesně vystihnout, oč se tu jedná.

Takže Vy všichni nezadaní: „Sundejte si ty své zástěry a tepláky, odložte tv-ovladače, mobily a tablety! Ušetřete si na seznamování čas, dejte se do gala, vyjděte do ulic, do společnosti, na akce, všude kam chodí i nezadaní! Zaregistrujte se hlavně i do naší seznamky, a odměnou uvidíte, že toto jaro se hlasitě ozve i u Vás a možná bude krásnější než všechna ta předchozí!

(c) Oto Kronrád. GRAND® (2.5.2015), Deníky VLP (9.5.2015)