Hledám ženu pro vztah a ne svatbu

Seznamování - Odhodlávání

Jsem svobodný a je mi 42 let. Mám za sebou již pár dramatických zkušeností se ženami. Kdybych se oženil, asi bych byl již rozvedený a „oškubaný“ o všechen svůj majetek. Je něco nesprávného na tom, že hledám jen partnerku výhradně pro vztah, a nikoliv pro manželství?

Ing. Martin Z., Brno

mgr-oto-kronrad

Na svůj požadavek máte právo, ale počítejte s tím, že milenecké (zelené období podle Kronrádova spektra) Vám vydrží nejdéle rok. Pak s partnerkou zakotvíte buď v nějaké netradiční formě (např. víkendový vztah), a nebo ji budete muset vyměnit. Víkendový vztah bude postačovat ženám, které již děti mají a budou oceňovat Vaši okamžitou pomoc (včetně té finanční) při výchově dětí, financování jejich studia nebo zájmových kroužků. Také jej uvítají ženy, které se octly v nějaké těžké životní situaci – jsou momentálně bez práce apod.

Ženy, které ještě děti nemají, budou upřednostňovat partnery, u nichž budou cítit podporu a jistotu. Proto bych Vám poradil objednejte se do naší seznamky, zvolte si službu VIP a my Vám ochotně poradíme a najdeme ženu na srovnatelném stupni společenského žebříčku! Také dobře finančně zabezpečenou, která ve Vás nebude vidět jen dobrou „kasičku“, ale vzdělaného, finančně zabezpečeného Martina, a tedy i vhodného potenciálního tatínka svých budoucích dětí.

Ono totiž svým způsobem platí, že není správné zahajovat milostný vztah tak, že hned na počátku uvažuji, co z něho bude. Milostný vztah si mám prožít a pak se uvidí, kam vše směřuje a co nastane, když mohutný lásky žár pohasne. Také nám nepíšete, jestli už máte děti. Ale jestli ještě ne, třeba budete taťkou dřív, než si myslíte, a uvidíte, že to s tou svatbou nebude zas až takový problém.

(c) Oto Kronrád. GRAND® (28.3.2015), Deníky VLP (4.4.2015)