…a nebojte se nám odepsat!

Seznamování - Odhodlávání

Jsem 36letá maminka 6leté dcerky. Mám sice nadprůměrný příjem, ale přesto se mi nechce platit za žádnou seznamku, zejména když seznamek jsou na internetu tisíce a přitom některé píší, že jsou i zdarma?
Tereza G., Nymburk

mgr-oto-kronrad

Máte pravdu. Na internetu jsou nejen tisíce, ale zřejmě i desítky tisíc internetových seznamek. Jejich jeden velký společný problém spočívá v tom, že nefungují. Nebo přesněji jejich úspěšnost je minimální. Mnohé, kteří to někdy na internetu zkusili, to dokonce odradilo od seznamování na léta!

Minimálně tak třikrát do týdne mi do kanceláře přijde klient nebo klientka s negativní zkušeností s internetovou seznamkou. Mým prvním a nejtěžším úkolem bývá je přesvědčit, že se nemusí obávat, že seznamování v GRANDu nemá s nějakým internetovým seznamováním vůbec nic společného! A ptáte se proč?

1. GRAND je jeden, ale internetových seznamek desítky tisíc. Ale nezadaných je jen konečný počet. Máme tedy vždy největší výběr a přitom ověřených kontaktů.

2. GRAND má ověřené údaje o svých klientech, na internetu je „všechno možné“.

3. Všimněte si, že všechny internetové seznamky se Vás vždy povinně ptají na e-mail. Získat jej po jediném odkliknutí je jejich jediným a i postačujícím cílem. Pak už jen následuje spam. A protože to důležité bývá skryto v obchodních podmínkách (které mnozí z nás ani nečtou), následuje nekonečné spamování a rozprodávání Vašeho e-mailu dalším spamerům.

4. Cílem internetové seznamky není „seznámit“, nýbrž „seznamovat“. Snaží se Vás pomocí slibů a fotografií neexistujících krásek a krasavců podržet co nejdéle na internetu. Z reklamy, kterou Vám při bezcílném brouzdání internetové seznamky nabízejí, totiž lépe nebo hůře žijí. Naopak GRAND, který nabízí celoroční služby, má zájem Vás seznámit co nejdříve. Jakmile Vás seznámí, nemá již s Vámi žádnou další práci.

Jak čteme v nadpisu: „...a nebojte se nám odepsat!“ Ty nejzajímavější z Vašich zkušeností se seznamováním rádi uveřejníme.

(c) Oto Kronrád. GRAND®(4.9.2015), Deníky VLP (11.9.2015)