První schůzka III. (oblékání ženy)

Seznamování - Namlouvání

Minulý týden jsem vysvětlil, jak provést očistu pro první schůzku, abyste uspěli. Ty, kteří si nestihli minulou sobotu Deník koupit, odkazuji do své poradny na na článek První schuzka II. Dnes se pokusím všem ženám podrobně poradit „co nejvhodnějšího na sebe“.

mgr-oto-kronradŽeny 18–35 let
Zde bych doporučil podle grandologie řídit se mojí 2. větou „Přiměřeně, přiměřeně, přiměřeně!“. Vítány jsou veselé, svěží barvy; jednobarevné (nejčastěji u blondýnek černé oblečení) působí bez doplňků fádně. Snažte se vypadat mladě, příjemně, ne levně, ne ztřeštěně! A to zejména v případě, že si již přejete s partnerem žít, mít děti a založit úplnou rodinu.

Ženy 36–45 let
Tato kategorie je i v současné době pro účel založení rodiny s dětmi již tradičně hůře seznámitelná! Mnoho mužů má již z těhotenství u těchto žen obavy. Navíc proč by si měli vybírat ženy, které za chvíli „budou za zenitem“. Zejména když i ty mladší na ně (díky jejich zkušenostem se vztahy) zpravidla velmi dobře reagují. Je to smutné, ale je to tak! Takže rychle na a objednejte si Seznamku VIP. Nejen na první rande stejné oblečení jako ženy do 35 let. Jen možná ještě trochu víc sexy. Hlavně ale příliš nepřebírejte, abyste nepřebraly!

Ženy nad 45 let
Snadná rada: „jako do divadla nebo na koncert“. Tyto ženy míří totiž na cílovou skupinu mužů zpravidla stejně starých nebo starších. Těm se takto budeme líbit víc než „mladé holky s roztrhanými džíny“.

Každá žena by měla jít tak oblečená, aby se cítila příjemně, nikdy nepodceňte hezké spodní prádlo ani na první schůzku. V přeneseném významu bych použil citát z Nového zákona: „Bděte tedy, protože neznáte dne ani hodiny.“ (Mt 25,13).

(c) Oto Kronrád. GRAND® (28.2.2015), Deníky VLP (7.3.2015)