První schůzka II. (očista)

Seznamování - Namlouvání

Minulý týden jsem začal s výkladem, jak nejlépe zrealizovat první schůzku, abyste uspěli. Ty, kteří si nestihli minulou sobotu Deník koupit, odkazuji do své poradny na na článek První schůzka I.. A než panu Jaroslavovi a ostatním poradím „co na sebe“, si dnes řekneme, co musí oblékání předcházet.

mgr-oto-kronradOčista: Podle grandologie je očista posloupnost zevních úprav lidského těla, které mají za cíl odstranit špínu, pot, zbytky zaschlé kůže a tělo celkově zkrášlit. Očista sestává z osmi činností. Je to celkové mytí, čištění zubů, úprava vlasů, manikúra, pedikúra, holení, líčení a navonění. Pro každého v míře, jak je zvyklý. Pokud ale chcete uspět, nesmíte očistu alespoň v minimální míře vynechat. Je totiž pro úspěch nejméně tak důležitá jako to, co budete mít na sobě. Čtenáři, kteří pravidelné mytí a čištění zubů odmítají, by si rychle měli začít zvykat na samotu, protože je opravdu nic jiného až do smrti nečeká!

V ideálním případě (a podle svých finančních možností) den první schůzky začněte návštěvou profesionálního kadeřníka. Zpravidla i „ti špatní“ Vás většinou ostříhají mnohem lépe než maminka nebo kamarádka. Ti, kteří byli ostříháni (obarveni) teprve nedávno, mohou zvolit například jen mytí hlavy, spojené například s nějakou relaxační masáží a vyfoukáním. Mužům líčení nedoporučuji, navonění jen v minimální míře (např. profesionální pánská vůně po holení). Ženám doporučuji líčení v míře „jako na ples“, profesionální dámský parfém vítán. Je to jeden symbolu ženskosti, které mají za cíl muže vybudit a přimět k tomu, aby následovala schůzka druhá a schůzky další.

Kromě toho, že každého očista zkrášlí, Vás i dobře naladí a uvolní. A také Vám dodá zdravé sebevědomí, které budete zejména na první schůzce jisto jistě potřebovat!

(c) Oto Kronrád. GRAND® (21.2.2015), Deníky VLP (28.2.2015)