První schůzka I. (datum, čas)

Seznamování - Namlouvání

Za posledního půl roku jsem absolvoval asi patnáct schůzek s partnerkami, které se mi některé i moc líbily, ale zatím se mi nedaří. Sám jsem klientem GRANDu již delší dobu. Váš článek Příprava na první schůzku z Poradny už znám skoro zpaměti, a pořád nic. Poraďte mi prosím, co konkrétně mám udělat, abych byl úspěšnější.
Jaroslav K., Praha

mgr-oto-kronradPodle jména vidím, že jsem právě pro Vás tento článek loni v srpnu napsal. A protože to zjevně nestačilo, připravím nejen pro Vás několik článků o první schůzce při zprostředkovaném seznámení. S podobným osudem totiž nejste zdaleka jediný. A to se netýká jen mužů, ale stejně tak i žen.

Každému tématu věnuji jeden odstavec a Vy se podle těchto rad pokuste odhalit, ve kterém případě nebo ve kterých případech děláte nejvíce chyb. A pokuste se také co nejdříve „polepšit“! Kdyby ani toto nepomohlo, nezbývá už nic jiného, než Vám doporučit naši VIP-seznamku s individuálním přístupem jako nejkvalitnější službu naší kanceláře. Začneme otázkou kdy a kde se sejít:

Datum: Pokud chcete uspět, na datu nezáleží, samozřejmě pokud nejste pověrčivý. Nutné je první schůzku naplánovat na dny, kdy se to hodí nejen Vám, ale i Vaší partnerce. Rozhodně nevnucujte svá přání, ale snažte se vyhovět. Pátky a soboty sice bývají klidnější, protože se zpravidla druhý den tak brzy nevstává, ale vzhledem k tomu, že první schůzka nemá trvat déle než hodinu, to nehraje zase až tak významnou roli.

Čas: V létě ideálně podvečer, v zimních měsících raději odpoledne. Tedy za dne! Mějte na zřeteli, že Vaše partnerka se poprvé schází se zcela neznámým člověkem. Důležité je ji napoprvé nějak nevystrašit. Pamatujte si, že pokud necháte rozhodnutí o těch nepodstatných věcech jako kdy a kde se setkat na těch druhých, nic Vás to nestojí a přitom budete vypadat jako dobrák!

(c) Oto Kronrád. GRAND® (14.2.2015), Deníky VLP (21.2.2015)