Seznamování ve videoseznamce

Seznamování - Výběr partnera

Seznamovací agentura GRAND byla založena 1.9.1993. Nyní je největší seznamkou u nás, specializovanou na seriózní, vážné seznámení. Nabízí dostatečný výběr vhodných potencionálních partnerů pro všechny nezadané ze všech koutů naší republiky. Poskytuje komplexní seznamovací služby pro všechny zájemce od 15 let. Po téměř 14 letech činnosti je v databázi GRANDu přes 100 000 nezadaných klientů. Z tohoto množství by si měl vybrat opravdu každý, včetně těch nejnáročnějších z Vás. Právě pro ně jsou zde připraveny seznamky typu EXTRAGRAND nebo seznamka V.I.P.

Databázi GRANDu tvoří nejen mnoho podnikatelů, maminek s dětmi a lidí, kteří jsou hodně časově zaneprázdněni, ale skutečně lidí všech sociálních i věkových kategorií. Je to zřejmě i důsledkem toho, že v dnešní době není dostatek společenských a kulturních akcí, cenově dostupných pro všechny. Navíc seznamování ve Videoseznamce GRAND je nejen rychlejší, ale také pohodlnější a příjemnější. Není to drahý způsob seznámení a přitom se zde nemusíme bát neúspěchu - nemáme co ztratit, můžeme jen získat.

Základem výběru partnerů je podrobný dotazník sestavený společně Mgr. Oto Kronrádem, MUDr. Miroslavem Plzákem, CSc. a PhDr. Petrem Weissem. Jakmile nahlédnete do libovolného z výpisů této agentury, uvidíte na první pohled, že je dávno pryč doba, kdy se do seznamky hlásili jen lidé, kteří neměli jinde šanci.

Klienti GRANDu se mohou seznamovat prostřednictvím výpisů s kvalitními fotografiemi, ale nejvýhodnější je vždy osobní návštěva. V příjemném prostředí zde obdržíte všechny služby na počkání, včetně možnosti bezplatného psychologického poradenství. Všichni zájemci zde obdrží výpis 170-200 vyhovujících partnerů s podrobnými údaji a kvalitními fotografiemi. Dále dostávají poštou, přes SMS nebo si mohou vybírat na www. stále další a další výpisy vyhovujících partnerů (partnerek) a to tak dlouho, než se seznámí.

Úspěšnost seznamovacích služeb je vysoká, pohybuje se v rozmezí od 62 do 93 procent, v závislosti na zvolené službě (pro srovnání úspěšnost seznámení přes inzerát nebo přes klasickou internetovou seznamku je cca 2% a trvá to samozřejmě mnohem déle.).

Největší úspěšnost v seznamování má pochopitelně Videoseznamka, kterou bychom rádi doporučili všem, kteří mohou GRAND navštívit osobně. Výběrem partnerů z videozáznamů ušetříte mnoho času, nemusíte s anonymními potencionálními partnery chodit na schůzku a po možném nepříjemném překvapení se vymlouvat "...nezlobte se pane, víte, nejste můj typ, ...já vám napíši, ...já vám zavolám, ...já teď nemám čas". Také partnera, kterého odmítnete při anonymním výběru na videozáznamu to nijak nebolí.

Seznamování nemá být starostí nebo dokonce povinností, ale zábavou, radostí, poznáváním nových, příjemných lidí a to až do doby, než se na obzoru objeví "ten pravý" nebo "ta pravá.

Autor: Miroslav Plzák, S kým dál…?, vydalo nakladatelství a vydavatelství seznamovací agentury GRAND®, Praha 2000.