Seznamování ve videoseznamce II.

Seznamování - Výběr partnera

V čem spočívá výhoda Vaší videoseznamky?

Martin J., Náchod

mgr-oto-kronrad

Klienti GRANDu se mohou seznamovat prostřednictvím výpisů s kvalitními fotografiemi, ale nejvýhodnější je vždy osobní návštěva. V příjemném prostředí zde obdržíte všechny služby na počkání, včetně možnosti bezplatného psychologického poradenství. Všichni zájemci zde obdrží výpis 170-200 vyhovujících partnerů s podrobnými údaji a kvalitními fotografiemi. Dále dostávají poštou, přes SMS nebo si mohou vybírat na www. stále další a další výpisy vyhovujících partnerů (partnerek) a to tak dlouho, než se seznámí.

Úspěšnost seznamovacích služeb je vysoká, pohybuje se v rozmezí od 62 do 93 procent, v závislosti na zvolené službě (pro srovnání úspěšnost seznámení přes inzerát nebo přes klasickou internetovou seznamku je cca 2% a trvá to samozřejmě mnohem déle.).

Největší úspěšnost v seznamování má pochopitelně Videoseznamka, kterou bychom rádi doporučili všem, kteří mohou GRAND navštívit osobně. Výběrem partnerů z videozáznamů ušetříte mnoho času, nemusíte s anonymními potencionálními partnery chodit na schůzku a po možném nepříjemném překvapení se vymlouvat "...nezlobte se pane, víte, nejste můj typ, ...já vám napíši, ...já vám zavolám, ...já teď nemám čas". Také partnera, kterého odmítnete při anonymním výběru na videozáznamu to nijak nebolí.

Seznamování nemá být starostí nebo dokonce povinností, ale zábavou, radostí, poznáváním nových, příjemných lidí a to až do doby, než se na obzoru objeví "ten pravý" nebo "ta pravá.

Autor: Miroslav Plzák, S kým dál…?, vydalo nakladatelství a vydavatelství seznamovací agentury GRAND®, Praha 2000.