Seznamování ve videoseznamce I.

Seznamování - Výběr partnera

V čem spočívá výhoda Vaší videoseznamky?

Martin J., Náchod

mgr-oto-kronrad

Seznamovací agentura GRAND byla založena 1.9.1993. Nyní je největší seznamkou u nás, specializovanou na seriózní, vážné seznámení. Nabízí dostatečný výběr vhodných potencionálních partnerů pro všechny nezadané ze všech koutů naší republiky. Poskytuje komplexní seznamovací služby pro všechny zájemce od 15 let. Po téměř 14 letech činnosti je v databázi GRANDu přes 100 000 nezadaných klientů. Z tohoto množství by si měl vybrat opravdu každý, včetně těch nejnáročnějších z Vás. Právě pro ně jsou zde připraveny seznamky typu EXTRAGRAND nebo seznamka V.I.P.

Databázi GRANDu tvoří nejen mnoho podnikatelů, maminek s dětmi a lidí, kteří jsou hodně časově zaneprázdněni, ale skutečně lidí všech sociálních i věkových kategorií. Je to zřejmě i důsledkem toho, že v dnešní době není dostatek společenských a kulturních akcí, cenově dostupných pro všechny. Navíc seznamování ve Videoseznamce GRAND je nejen rychlejší, ale také pohodlnější a příjemnější. Není to drahý způsob seznámení a přitom se zde nemusíme bát neúspěchu - nemáme co ztratit, můžeme jen získat.

Základem výběru partnerů je podrobný dotazník sestavený společně Mgr. Oto Kronrádem, MUDr. Miroslavem Plzákem, CSc. a PhDr. Petrem Weissem. Jakmile nahlédnete do libovolného z výpisů této agentury, uvidíte na první pohled, že je dávno pryč doba, kdy se do seznamky hlásili jen lidé, kteří neměli jinde šanci.

Autor: Miroslav Plzák, S kým dál…?, vydalo nakladatelství a vydavatelství seznamovací agentury GRAND®, Praha 2000.