Skriptum grandologie IV.

Základní pojmy

mgr-oto-kronradDefinice: Pozorovatel GRANDu je občan ČR s českým občanstvím, trvale žijící na území ČR, od 18 let věku, který hledá seznámení za účelem vážného vztahu, ale ještě se neregistroval do databáze GRANDu.

Definice: Klient GRANDu je občan ČR s českým občanstvím, trvale žijící na území ČR, od 18 let věku, který je v GRANDu registrován.

Definice: Bývalý klient GRANDu je občan ČR s českým občanstvím, trvale žijící na území ČR, od 18 let věku, který byl registrován v databázi GRANDu registrován, ale svoji registraci zrušil, protože se seznámil jinde.

Definice: Přítel GRANDu je občan ČR s českým občanstvím, trvale žijící na území ČR, od 18 let věku, který byl zaregistrován v databázi seznamovací agentury GRAND®, ale svoji registraci zrušil, protože se seznámil buď přes GRAND® nebo i mimo GRAND®, ale byl se službami GRANDu spokojen.

Definice: Dítě GRANDu je syn nebo dcera, které se od roku 1994 narodilo partnerskému páru, seznámenému díky Seznamovací agentuře GRAND®.

Poznámka: Pokud jste seznámeni přes naši seznamovací agenturu, nezapomeňte si zkontrolovat, zda-li jste Vy i Vaše děti vedeni v naší databázi a zda-li máte naše platné certifikáty. Tyto totiž přinášejí velkou spoustu výhod - zvýhodněné ceny služeb, v potřebných případech kapesné, finanční pomoc, poradenství, pomoc při hledání brigád nebo zaměstnání, dárky, možnost spolupráce s GRANDem, atd. Navíc tyto výhody se neustále rozšiřují.

(c) Oto Kronrád, GRAND® 1995-2015, Deníky VLP (26.3.2016)