Partner přijde za vámi až domů přes kabel

 

KDE? Pražské noviny
KDY? 24.9.1996
Autorka: Dagmar KOUTSKÁ

„Je mi 84 let a po zbytek života bych nechtěl zůstat sám. Seznamte mě, prosím, s nějakou starší paní..."I takové žádosti přicházejí do seznamovací agentury GRAND® a i v tomto případě bylo žadateli vyhověno. Pán svoji vyvolenou našel a žije s ní už 2 roky.

„U nás nachází partnera tak polovina mužů a žen všech věkových kategorií. Nejdříve jsme shromažďovali pouze písemné žádosti, pak došlo na video a nyní se Pražané mohou těšit na to, že nezadaným může vejít jejich možná budoucí partner přímo do bytu," prozradil novinku majitel seznamovací agentury GRAND® Mgr. Oto Kronrád. Partner či partnerka k vám přijde na návštěvu poprvé 1. října o osmé večerní. Ani nemusí zvonit a zašlapat koberec. Agentura je vyšle, v zajímavém vysílacím čase po Pražském infokanálu.

„Poprvé to bude 1. října a každé úterý a čtvrtek o osmé večerní, v neděli pak v 16 hodin," doplnil Mgr. Oto Kronrád. Všichni, kdo se chtějí seznámit, ať už písemnou formou nebo se nechat natočit na video mají službu zdarma. Za partnera se již platí. Není to však závratná suma, nejspíš potom vás přijde partner dráž. V první fázi je taxa zá kontakt 20 až 50 korun. Vdané a ženaté agentura nebere, stejně tak neseznamuje osoby stejného pohlaví.

Šanci však mají i starší ženy, protože letáčky seznamky se rozšiřují také v klubech sběratelů známek, mincí či mezi rybáři, mladé dívky toužící vdát se do exotických zemí zase potěší, že mezi žadateli jsou studenti z Konga, Tanzanie, Zimbabwe, Nového Zélandu...

Partnera třeba na cell život tu prý našla i nejedna modelka či podnikatelka s továrnou, která má 300 zaměstnanců. Kdo hledá, najde, praví české přísloví a platí to i v partnerství. Stačí se nebát to zkusit, třeba právě přes kabel...