7 důvodů, proč dát přednost profesionální seznamce před seznámením na internetu

Jste rozmrzelí z online seznamek? Pak jste tu správně. Programy online seznamek na základě neověřených a často nepravdivých údajů vygenerují nereálné, neexistující a často uměle vytvořené profily s falešnými údaji a nereálnými fotografiemi z fotobank. Není proto divu, že k nalezení odpovídajícího partnera pro skutečný život většinou nedochází. Je zřejmé, že nemohou konkurovat profesionální seznamce, která klade důraz na individuální potřeby klienta a osobním přístup. Partnera podle Vašich představ Vám sotva najde počítačový program na internetu, který zákonitě nemůže konkurovat týmu našich specialistů.

Další velkou nevýhodou internetových seznamek je to, že nelze rozeznat zájemce o vážné a nevážné seznámení. Anonymní služby vyhledávají velice často zadaní klienti nebo zájemci o nevážné seznámení. Jsme jediná seznamka, která ověřuje pravdivost kontaktních a osobních údajů. Opakem jsou zájemci o nevážné seznámení, kteří se registrují do všech anonymních seznamek, které na internetu naleznou. V každé takové seznamce tím vytvářejí početnou skupinu, která automaticky oslovuje naprosto všechny protějšky s již předem připravenými univerzálními texty, často s více či méně skrytými erotickými návrhy nebo žádostmi o finanční výpomoc, apod.

 1. Ověřenost kontaktů, dat a fotografií
  Obdržíte existující funkční telefony, adresy a maily na skutečné lidi, kteří jsou nezadaní, mají odpovídající vzdělání, bydlení, zájmy….
 2. Reálná cílová skupina nezadaných protějšků
  Klienti profesionální seznamky mají skutečný zájem o seznámení, jsou prověření a nezadaní.
 3. Minimum podvodníků
  Díky serióznosti seznamovací agentury a ověřovacím mechanismům je minimalizováno riziko, že natrefíte na podvodníka nebo podvodnici. Veškeré údaje jsou skutečné, a dotyčného si můžete dohledat.
 4. Efektivita času
  Na online seznamkách a sociálních sítích je váš objekt zájmu zavalen lavinou zpráv, na které nestačí reagovat a odmítat nevyhovující partnery. Máte tedy málo prostoru k tomu, abyste zaujali. Časově náročné a tedy neefektivní, jsou online seznamky pro obě strany.
 5. Výběr z relevantních partnerů
  Když hledám podle svých požadavků (výška, věk vzdělání, náboženství, zdraví, bydlení, auto, majetek, koníčky), profesionální seznamovací agentura poskytne vhodné protějšky podle mnou zadaných požadavků. A zároveň to platí i opačně, já vyhovuji i té protější straně.
 6. Na internetu se lze snadno vydávat za někoho jiného
  Na sociálních sítích si nemohu být jist, že si skutečně píšu s tou osobou z toho profilu. Já si píšu s profilem, ne se skutečným člověkem.
 7. Profesionální seznamky využívají vzdělaní lidé
  Tipy na vyhovující partnery dostanete z vyšší sociální vrstvy. Z našich dat vyplývá, že klienti profesionální seznamky mají vyšší vzdělání, než je průměr v populaci.

Přesvědčili jsme vás? Už jste blízko nalezení životního partnera.

Vyplňte si dotazník nebo nás kontaktujte telefonicky, a my vás seznámíme.