7 důvodů, proč dát přednost offline seznamce před seznámením na internetu

Jste rozmrzelí z online seznamek? Pak jste tu správně. Moderní a uspěchané době překvapivě hrají offline seznamce trumfy do karet. Ve výsledku ušetříte nejen čas, nebudete zoufalí z toho, že se nemáte s nikým seznámit, a najdete partnera podle svých představ.

Největší nevýhodou internetových seznamek je to, že nelze rozeznat zájemce o vážné a nevážné seznámení. Anonymní služby vyhledávají velice často zadaní klienti nebo zájemci o nevážné seznámení. Jsme jediná seznamka, která ověřuje pravdivost kontaktních a osobních údajů. Opakem jsou zájemci o nevážné seznámení, kteří se registrují do všech anonymních seznamek, které na internetu naleznou. V každé takové seznamce tím vytvářejí početnou skupinu, která automaticky oslovuje naprosto všechny protějšky s již předem připravenými univerzálními texty, často s více či méně skrytými erotickými návrhy nebo žádostmi o finanční výpomoc, apod.

 1. Ověřenost kontaktů
  Obdržíte existující funkční telefony a adresy
 2. Vidina reálného seznámení
  Klienti offline seznamky mají skutečný zájem o seznámení.
 3. Minimum podvodníků
  Díky serióznosti seznamovací agentury a ověřovacím mechanismům je výrazně menší riziko, že natrefíte na podvodníka nebo podvodnici. Veškeré údaje jsou skutečné, a dotyčného si můžete dohledat.
 4. Efektivita času
  Na online seznamkách a sociálních sítí váš objekt zájmu zavelen lavinou zpráv, na které nestačí reagovat a odmítat nevyhovující partnery. Máte tedy málo prostoru k tomu, abyste zaujali. Časové náročné jsou online seznamky pro obě strany.
 5. Výběr z relevantních partnerů
  Když hledám podle svých požadavků (výška, věk vzdělání, náboženství, zdraví, bydlení, auto, majetek, koníčky), offline seznamovací agentura poskytne vhodné protějšky podle mnou zadaných požadavků. A zároveň to platí i opačně, já vyhovuji i té protější straně.
 6. Na internetu se lze snadno vydávat za někoho jiného
  Na sociálních sítích si nemůžu být jist, že si skutečně píšu s tou osobou z toho profilu. Já si píšu s profilem, ne se skutečným profilem.
 7. Offline seznamky využívají vzdělaní lidé
  Tipy na vyhovující partnery dostanete z vyšší sociální vrstvy. Z našich dat vyplývá, že klienti offline seznamky mají vyšší vzdělání, než je průměr v populaci.

CTA: Přesvědčili jsme vás? Už jste blízko nalezení životního partnera. Vyplňte si dotazník.