Jsme offline seznamka pro všechny nezadané z ČR

Seznamka GRAND® je od 1. září 1993 největší českou agenturou, specializovanou jen na seriózní, vážné seznámení! Seznamuje tedy pouze neženaté muže s nevdanými ženami a pouze klienty od 18 let, výhradně s českým občanstvím a trvale žijící na území ČR. K 1. lednu 2013 prošlo naší databází přes 120000 klientů, z čehož jich je přes 21000 nezadaných (tedy aktivně zařazených do databáze)! Navíc počet klientů se každým dnem navyšuje o desítky dalších zájemců. Patříme mezi největší seznamovací agentury v ČR a v seznamování jsme fakt dobří. Ještě aby ne, když nezadané muže a ženy dáváme dohromady již 25 let. Máme propracovaný systém na výběr vhodných partnerů, který Vám vybere partnery z vašeho okolí přesně podle Vašich požadavků a společných zájmů.

Ověřené údaje

8/10

Systém na výběr vhodných partnerů jsme za více než 25 úspěšné historie naší firmy vyladili k naprosté dokonalosti. Průměrné procento úspěšnosti seznámení našich klientů dosahuje úctyhodných 80 %.

Bezplatná registrace

Registrace v naší seznamce je zcela zdarma. Avšak již za cenu jednoho plzeňského piva či poloviny krabičky cigaret od nás obdržíte tip na partnera, se kterým dost možná štastně strávíte zbytek svého života.

Jak funguje offline seznamka GRAND?

Vyplníte dotazník. Náš systém data analyzuje a vrátí vyhovující partnery. Dohodeme se, kolik tipů na potenciální partnery chcete zaslat. Informace vám zašleme poštou v diskrétní obálce, případně se pro výpisy můžete stavit v naší kanceláři v Praze.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás