Seznámení šité na míru

KDE? Deník Šíp
KDY? 13.2.2006

V době Sv. Valentýna, tedy svátku všech zamilovaných tradičně přibývá lidí, kteří se chtějí seznámit. Je to dáno tím, že se na ně ze všech stran valí velké množství reklamy se zamilovanou tématikou.

Pokud už se rozhodnete seznámit, preferujte seriózní a diskrétní seznámení. V takovém případě doporučujeme seznamovací agenturu Ta je zárukou kvality. "Úspěšnost seznámení v naší agentuře je takřka stoprocentní. Je to dáno tím, že si naši klienti vybírají podle svých požadavků a sociálních návyků", říká Oto Kronrád z největší tuzemské seznamovací agentury GRAND®.

Možností, jak se v agentuře seznámit, máte několik. "Klienti se mohou seznámit přímo v naší kanceláři, kam je srdečně zveme, dále mohou využít korespondenční seznamky nebo například SMS a MMS seznamky", doplňuje Kronrád.

Ještě srovnejme anonymní internetové seznamky spolu s těmi agenturními. Úspěšnost namlouvání přes síť (tedy negarantovaného seznámení!) je velmi malá, pohybuje se kolem půl procenta. V případě agenturní seznamky se tato čísla pohybují minimálně kolem 70 procent.