Seznámení je věda

KDE? Právo
KDY? 12.12.2002
Autorka: Zuzana Pšenicová
Foto: Jaroslav Malina a archiv Super

Způsobů seznámení existuje skutečně velké množství. V podvědomí lidí často přetrvává zažitý omyl, že tím jediným správným prostředníkem, tím, kdo nalézá „toho pravého" nebo „tu pravou", je Osud.

Přesto, aniž si to někdy uvědomujeme, jsme svému seznámení mnohokrát napomáhali, a to tím, že jsme se pro dotyčné partnery (partnerky) EXPONOVALI. Znamená to, že pokud jsme sami, vyhledáváme různé skupinové akce, na kterých si lze lépe vybrat. Býváme s přáteli, v zájmových kroužcích, na různých tematicky zaměřených akcích. Podvědomí nás vede k tomu, abychom se v těchto skupinách lidí rozhlíželi po vhodných partnerech a partnerkách. Výsledkem toho je, že si spousta lidí myslí, že se seznámili náhodou a ani si neuvědomí, že tomu napomohli například jejich přátelé a známí, kteří je do dané společnosti přivedli. Tímto článkem chceme upozornit na tu nejefektivnější metodu výběru, na možnost seznámení v seznamovací kanceláři. Tu největší seznamovací kancelář GRAND, v současné době nabízející k výběru přes 61 000 klientů, bychom Vám dnes rádi představili.

Agentura GRAND byla založena 1. září 1993 a již od samého počátku se specializuje na seriózní, vážné seznámení. Případní zájemci o její služby se o ní mohou dovědět z každodenní inzerce ve všech českých a moravských denících, popřípadě návštěvou jejích internetových stránek. Tímto druhem seznámení myslí seznamovací služby pro všechny nezadané ze všech koutů naší republiky nebo i ze zahraničí. Agentura zaručuje naprostou diskrétnost a profesionální přístup. Seznamovací služby poskytuje na počkání, mimopražští zájemci mohou využít dnes vytištěného dotazníku v Právu. Registrace je pro všechny zcela zdarma! Klientelu GRANDu tvoří široké spektrum všech sociálních i věkových kategorií. Je to důsledkem toho, že v současné době není dostatek společenských a kulturních akcí, na kterých by bylo mož né najít vhodný protějšek, častým důvodem volby seznamovací kanceláře je i velká pracovní vytíženost a s tím související nedostatek volného času. Každých 14 dní se v GRANDu klienti zúčastňují schůzek s výjimečnou osobností MUDr. Miroslava Plzáka, CSc., u nás největšího odborníka v oblasti manželství a mezilidských vztahů vůbec.

A co na to všechno doktor Plzák? „Lidé se seznamují různě — ve školách, v práci, ale bohužel i v těchto prostředích existuje podle mého názoru jistě čtvrtina mužů, kteří nejsou schopni oslovit dívku, tedy namluvit si ji. Ostýchavost muže není o nic menší než stud ženy. Muži musí při seznamování překonat mnohé hradby. Za prvé dívku oslovit. Už v tom je problém, protože na ulici je to vlastně nezdvořilé. Když ji oslovíte, musíte si s ní domluvit rande. To také není jednoduché. Když už dojde k tomu, že se sejdou, musí překlenout další těžký úsek, kdy dívku vezme za ruku, pohladí, políbí a podobně. To všechno jsou náročné věci, které někteří muži nesnadno překonávají." Doktor Plzák doporučuje mužům i ženám především seznamovací agentury. Agentura Grand je jedinečná také v tom, že umožní seznámení prostřednictvím videoseznamky. Klienti, kteří osobně přijdou do její kanceláře, si mohou vybírat protějšky ze stovek videozáznamů. Podle statistiky je tento výběr vůbec nejúspěšnější z metod seznamování! Pokud hledáte vhodného partnera nebo partnerku nebo máte ve svém příbuzenstvu nebo mezi známými osamělou duši, využijte dnešní vánoční dotazníkové akce a vyplněný dotazník zašlete na adresu: Agentura GRAND, Macešková 20, 106 00 Praha 10.