Namlouvání pro dospělé 2

KDE? Elixír
KDY? 1.12.2001
Autorka: Dagmar MORENOVÁ
Foto: Studiolab — HUBATKA

V minulém čísle našeho časopisu jsme publikovali rozhovor s Mgr. Oto Kronrádem, ředitelem seznamovací agentury GRAND, a MUDr. Miroslavem Plzákem, CSc., známým psychologem a odborným poradcem této agentury. Na základě vašich dotazů jsme agenturu znovu navštívili a odpovědi na otázky, které vás nejvíc zajímaly, zveřejňujeme.

 

Cítíte se opuštění? Ze samoty lze vycouvat!

V jakém věkovém rozmezí mohou naši čtenáři využít vaší nabídky? GRAND navštěvují zájemci od 15 do 89 let. Nejstarší klientku v historii, devětaosmdesátiletou Žofii, jsme již úspěšně seznámili s bývalým důstojníkem armády. Na druhém místě je pak čtyřiaosmdesátiletý pan Karel, jemuž mohou čtenářky odpovídajícího věku do naší agentury napsat.

 

Jsem žena středních let. Mám ve svém věku ještě vůbec šanci na seznámení?

Ženy a dívky všech věkových kategorií u nás mohou snadno partnera nalézt. Všem můžeme garantovat zaslání nabídky 200 vyhovujících partnerů, kteří nejen odpovídají jejich požadavkům, ale mají také zájem o seznámení. Je pravdou, že v populaci převažují co do počtu mladší muži a starší ženy. Mezník tvoří podle našich statistik 42. rok života. Jste-li ženou středního věku, ať již do 42 let, nebo výš, čas hraje proti vám. Uchopte rychle tužku a vyplňte dotazník.

VIP1

Nechtějí se muži mé věkové kategorie seznamovat jen s mladými dívkami, nehledají pouze milenku, nebo naopak uklízečku a kuchařku do domácnosti?

V naší kanceláři vidíme, že zdaleka ne všichni, dokonce ani ne většina. Muži kolem čtyřicítky či padesátky, které máte zřejmě na mysli, jsou zpravidla již pánové, kteří si umějí uvařit, vyprat, vyžehlit nebo uklidit. Přesto nechtějí například Vánoce nebo Silvestra slavit o samotě. Je pochopitelné, že pokud vypadají mladší, vydělají více peněz, jsou galantní, zábavní, nekonfliktní, ,mohou si dovolit i mladší partnerky. Mají v sobě leckdy něco, co mladým chybí. Je pochopitelné, že právě oni jsou naopak mladými partnerkami vyhledáváni. Navíc připomeňme, že Grand se specializuje pouze na seriózní, vážné seznámení.

Traduje se, že je třeba dát si pozor na svobodné muže po čtyřicítce. Je to opodstatněné?

Jak se říká, není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. V tomto případě to má svůj reálný logický základ. Existují muži, kteří zůstávají v péči své maminky po dlouhá léta, takoví, s kterými prosté žádná nevydrží, nebo naopak. Jsou také zvyklí na svůj staromládenecký život a těžko se přizpůsobují. Leckdy si neuvědomí, že v páru si musí být oba partneři rovni. Ale také se říká, že výjimka potvrzuje pravidlo. Takže s těmito příslovími bychom měli být opatrní. Některá si dokonce protiřečí.

Co mají udělat naše „ELIXÍREM zaregistrované" čtenářky?

Všem, které mají tu možnost, doporučujeme osobní návštěvu naší kanceláře. Je pro všechny příležitostí vybrat si partnera prostřednictvím výpisů s barevnými fotografiemi a podrobnými údaji, ale dokonce i z videozáznamů. Během 2 minutové sekvence si můžete partnera podrobně prohlédnout, podívat se, jak vypadá, a také si poslechnout, jak a o čem mluví. Pokud tuto možnost čtenářky nemají, doporučuji nenechávat iniciativu na partnerech. Ostatní, které nás nemohou navštívit osobně, dostanou ceník agentury GRAND a mohou si vybrat některou z placených služeb. Ceny se pohybují od 10 do 20 korun za jeden tip na seznámení. Jako odstrašující příklad uvádím, že právě včera z mé kanceláře odešla pohledná, sympatická asi padesátiletá klientka z Ohia, nyní žijící opět v Čechách, která na naši nabídku reagovala slovy: „Já nebudu nikomu volat." Nebyla totiž předem poučena a nevěděla, že v její věkové kategorii je v populaci velká převaha počtu nezadaných žen proti počtu mužů. Takže všem čtenářkám vzkazuji: „Nečekejte, až hora přijde k Mohamedovi, ale buďte samy aktivní. Rozhodně se to vyplatí. Chce to jen trochu odvahy. Nemáte co ztratit, ale můžete mnoho získat.

A na závěr bych se zeptala na něco z „kuchyně" vaší seznamky. Prý pořádáte pro klienty agentury setkání s MUDr. Miroslavem Plzákem. Jedna moje známá se jich pravidelně zúčastňuje a velice si je pochvaluje. Co mají čtenářky a čtenáři udělat, aby se těchto setkání mohli zúčastnit také?

Jde o relativně velmi malou část našich klientů, zhruba 1%. Jsou to ti, kteří si v naší kanceláři zaplatili službu seznamky EXTRAGRAND nebo VIP. Součástí této luxusní seznamovací služby je nejen účast na vámi zmiňovaných setkáních, ale také individuální poradenství, na němž vám prozradíme, kterým partnerům máte ve svém výběru dát jednoznačně přednost. Obě tyto služby je však možné získat pouze při osobní návštěvě GRANDu, tedy v pracovních dnech od 14 do 20 hodin na adrese: Agentura GRAND, Macešková 20, 106 00 Praha 10.
Telefonicky je možno se informovat na číslech: 02/726 55 55 5, 02/726 52 22 2, případně na čísle mého osobního mobilního telefonu: 602 35 11 11. Telefonický servis máme připraven prakticky nonstop. Pro ty čtenáře, kteří si minulé číslo našeho časopisu nestihli koupit, přikládáme také dotazník agentury GRAND. Do databáze budou zájemci o seznámení zařazeni zdarma.
Další dotazy ohledně seznamování můžete zaslat písemně na adresu redakce ELIXÍRU nebo přímo do agentury GRAND. Rádi vám na ně prostřednictvím odborníků odpovíme v některém z dalších čísel časopisu. A ještě bych ráda poděkovala čtenářům za všechny dopisy, které v následujících číslech postupně zveřejníme na našem Korzu. Nebojte se, na nikoho nezapomeneme. Také by nás potěšilo, kdybychom od vás dostali zprávu, zda jste se na Korzu pro nezadané již s někým seznámili: Zatím víme o dvou šťastných, kteří se nám ozvali. Korzování zdar!