Potvrzení registrace

Příklad výpisu
Příklad výpisu

Dotazník byl úspěšně odeslán. Do 24 hodin se Vám ozveme na telefonním čísle, které jste zadali v dotazníku, a dokončíme společně registraci. Zároveň Vás detailně seznámíme s našimi službami a doporučíme Vám tu nejvhodnější službu, která Vám nejlépe pomůže k nalezení protějšku přesně podle Vašich představ. Nabízíme výpisy fotokontaktů vhodných protějšků z Vašeho okolí, kteří mají podobné zájmy jako Vy a také garantované seznámení, kdy Vám budeme pomáhat tak dlouho, než se úspěšně seznámíte a v takovém rozsahu, který si sami určíte.

Do balíku s fotokontakty Vám zdarma přidáme v tištěné podobě knihu "S kým dál...?" o seznamování a mezilidských vztazích, kterou napsali MUDr. Miroslav Plzák, CSc. a Mgr. Oto Kronrád.

Než se začnete seznamovat s novými protějšky, doporučujeme si důkladně přečíst naší knihu o seznamování a partnerských vztazích S kým dál...? nebo si projděte naši poradnu. Poradíme Vám, jak se připravit na první schůzku, co si obléci a o čem si s partnerem povídat, abyste se nedopustili faux pas. Pro více informací o našich službách nebo expresní dodání volejte na 602 551 111.